0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار اصلی انفجار جدید حکم پاسور بمب پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group C
Serbia
۰
۱
England
inprogress
۲۲:۳۰
Slovenia
۱
۱
Denmark
Finished
۱۹:۳۰
  Japan J League
Kashima Antlers
۱
۱
Albirex Niigata
Finished
۱۲:۳۰
FC Tokyo
۱
۱
Jubilo Iwata
Finished
۱۲:۳۰
Nagoya Grampus Eight
۱
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۱۵
Vissel Kobe
۱
۰
Kawasaki Frontale
Finished
۰۸:۳۰
Gamba Osaka
۲
۱
Kashiwa Reysol
Finished
۱۲:۳۰
Avispa Fukuoka
۲
۰
Sagan Tosu
Finished
۱۰:۰۰
  United States MLS
San Jose Earthquakes
۲
۴
FC Cincinnati
Finished
۰۶:۰۰
Montreal Impact
۰
۰
Real Salt Lake
Finished
۰۳:۰۰
New York Red Bull
۰
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Orlando City SC
۱
۳
Los Angeles FC
Finished
۰۳:۰۰
Colorado Rapids
۲
۰
Austin FC
Finished
۰۵:۰۰
New England Revolution
۳
۲
Vancouver Whitecaps
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۱
۴
Chicago Fire
Finished
۰۳:۰۰
Los Angeles Galaxy
۴
۲
Sporting Kansas City
Finished
۰۶:۰۰
Philadelphia Union
۱
۲
Inter Miami CF
Finished
۰۳:۰۰
FC Dallas
۲
۰
Saint Louis City SC
Finished
۰۴:۰۰
Charlotte
۱
۰
D.C. United (Washington)
Finished
۰۳:۰۰
Atlanta United
۲
۲
Houston Dynamo
Finished
۰۳:۰۰
Seattle Sounders
۲
۰
Minnesota United
Finished
۰۶:۰۰
  Brazil Serie A
Vitoria BA
۱
۰
Internacional RS
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Paranaense
۰
۰
Flamengo RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Corinthians Paulista
۱
۱
Sao Paulo FC
inprogress
۲۲:۳۰
Fluminense RJ
۱
۲
Atletico Clube Goianiense
Finished
۰۳:۳۰
Bragantino Red Bull
۲
۱
EC Juventude
Finished
۰۱:۰۰
  Norway 1. Division
Kongsvinger IL
۰
۵
Asane IL Ulset
Finished
۱۶:۳۰
Ranheim Trondheim
۱
۰
Raufoss Fotball
Finished
۱۶:۳۰
Moss
۱
۰
Bryne FK
Finished
۱۶:۳۰
Sandnes Ulf
۲
۳
Mjondalen IF
Finished
۱۶:۳۰
Egersund IK
۱
۱
Valerenga IF Oslo
Finished
۱۶:۳۰
FC Lyn Oslo
۱
۲
Sogndal IL
Finished
۱۶:۳۰
IK Start Kristiansand
۴
۳
Stabaek
Finished
۱۶:۳۰
Levanger FK
۴
۰
Aalesunds FK
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۲
۲
Incheon United FC
Finished
۱۲:۳۰
Daegu FC
۱
۰
Jeju United
Finished
۱۳:۳۰
Ulsan Hyundai Horang-i
۲
۲
FC Seoul
Finished
۱۲:۳۰
  Spain LaLiga 2
Real Oviedo
۱
۰
RCD Espanyol
Finished
۲۰:۰۰
  Europe Euro Group D
Poland
۱
۲
Netherlands
Finished
۱۶:۳۰
  United States USL Championship
El Paso Locomotive FC
۱
۱
Phoenix Rising
Finished
۰۴:۳۰
Tampa Bay Rowdies
۳
۲
Louisville City FC
Finished
۰۳:۰۰
Memphis 901 FC
۲
۱
New Mexico United
Finished
۰۴:۰۰
Indy Eleven
۱
۰
San Antonio FC
Finished
۰۲:۳۰
Hartford Athletic
۲
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۲:۳۰
Sacramento Republic FC
۲
۳
Oakland Roots SC
Finished
۰۶:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۴
۲
Orange County SC
Finished
۰۴:۳۰
  Brazil Serie B
Brusque
۰
۰
Ceara SC CE
inprogress
۲۲:۳۰
Ituano SP
۳
۵
Paysandu
Finished
۰۰:۳۰
Botafogo SP
۱
۰
Vila Nova GO
Finished
۱۷:۳۰
  Japan J3 League
Matsumoto Yamaga FC
۴
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۰۷:۳۰
Kataller Toyama
۱
۱
Omiya Ardija
Finished
۰۸:۳۵
Vanraure Hachnohe FC
۰
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۰۷:۳۰
Kamatamare Sanuki
۰
۱
Zweigen Kanazawa
Finished
۰۸:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۲
۱
Nara Club
Finished
۰۸:۳۰
Imabari FC
۲
۱
SC Sagamihara
Finished
۱۲:۳۰
F.C. Ryukyu
۱
۲
Fukushima United FC
Finished
۱۳:۳۰
Grulla Morioka
۳
۲
Nagano Parceiro
Finished
۱۲:۳۰
  China Super League
Shanghai Shenhua
۱
۱
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۵:۰۵
Cangzhou Mighty Lions FC
۰
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۴:۳۰
Qingdao West Coast FC
۰
۱
Wuhan Three Towns
Finished
۱۵:۳۰
  Faroe Islands Premier League
EB Streymur
۱
۲
KI Klaksvík
Finished
۱۷:۳۰
IF Fuglafjordur
۰
۳
NSI Runavík
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Atletico Huracan
۱
۰
Independiente Rivadavia
Finished
۰۰:۳۰
Atletico Tucuman
۱
۱
Defensa y Justicia
Finished
۰۳:۰۰
  Thailand League Cup
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۱
۰
Muang Thong United
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia Meistriliiga
FC Kuressaare
۱
۱
JK Nomme United
Finished
۱۴:۳۰
FC Levadia Tallinn
۲
۱
JK Tammeka Tartu
Finished
۱۲:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
Breidablik Kopavogur (W)
۳
۰
Throttur Reykjavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
Fylkir Reykjavik (W)
۱
۴
Valur Reykjavik (W)
Finished
۱۹:۳۰
Tindastoll/Hvot (W)
۱
۱
Vikingur Reykjavik (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Serie C
Sao Jose EC
۰
۰
Londrina EC
inprogress
۲۳:۰۰
Remo PA
۰
۰
Ypiranga RS
inprogress
۲۳:۰۰
Athletic Club MG
۳
۱
Ferroviario
Finished
۰۲:۰۰
Figueirense FC
۰
۰
AD Confianca SE
inprogress
۲۳:۰۰
  Chile Primera Division Women
Deportes Iquique (W)
۱
۱
Colo Colo (W)
Finished
۱۹:۳۰
Universidad de Chile (W)
۱
۰
Palestino (W)
Finished
۰۱:۳۰
Union Espanola (W)
۴
۱
Universidad de Concepcion (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Chile Copa Chile
Trasandino Los Andes
۳
۲
La Serena
Finished
۲۰:۰۰
Lautaro de Buin
۰
۰
O'Higgins
inprogress
۲۲:۳۰
General Velasquez
۱
۱
Curico Unido
inprogress
۲۲:۳۰
Santiago City
۰
۱
Palestino Santiago
inprogress
۲۲:۳۰
Deportes Rengo
۱
۱
CD Santa Cruz
inprogress
۲۲:۳۰
  Mongolia Premier League
FC Ulaanbaatar
۱
۲
Tuv Buganuud
Finished
۱۴:۴۵
FC Selenge Press Falcons
۰
۱
Khangarid Klub
Finished
۱۱:۴۵
  World Friendly International Matches
Colombia
۳
۰
Bolivia
Finished
۰۰:۳۰
Ecuador
۱
۰
Honduras
inprogress
۲۳:۰۰
  Japan Nadeshiko League Women
Gunma White Star (W)
۰
۳
Orca Kamogawa FC (W)
Finished
۰۷:۳۰
Nittaida Nippon (W)
۱
۰
Setagaya Sfida (W)
Finished
۰۷:۳۰
AS Harima Albion (W)
۱
۲
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۷:۳۰
Viamaterras Miyazaki (W)
۲
۲
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۶:۳۰
Ehime FC (W)
۱
۲
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Chungnam Asan
۰
۰
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Gimpo Citizen
۱
۰
Ansan Greeners
Finished
۱۳:۳۰
Cheongju City FC
۱
۱
Cheonan City
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Berazategui
۰
۰
Argentino de Rosario
inprogress
۲۱:۳۰
Puerto Nuevo
۱
۱
Juventud Unida San Miguel
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Muniz
۱
۰
Club Leandro Niceforo Alem
inprogress
۲۱:۳۰
  Uruguay Primera Division
Danubio
۱
۰
Rampla Juniors
inprogress
۲۱:۳۰
Defensor Sporting
۱
۱
CA Progreso Montevideo
Finished
۰۲:۳۰
Club Nacional de Montevideo
۲
۱
Liverpool FC Montevideo
Finished
۰۰:۰۰
Centro Atletico Fenix
۳
۱
Montevideo Wanderers
Finished
۱۹:۰۰
  Italy Serie D
Citta DI Campobasso
۵
۱
ASD Trapani Calcio
Finished
۱۹:۳۰
  Peru Liga 2
UCV Moquegua
۱
۰
Santos FC de Ica
Finished
۱۹:۳۰
Deportivo Llacuabamba
۰
۰
Alianza Universidad
Finished
۰۰:۰۰
Molinos El Pirata
۳
۰
FC Carlos Stein
inprogress
۲۱:۴۵
Ayacucho FC
-
-
EM Deportivo Binacional
inprogress
۲۳:۳۰
  Lebanon Premier League
AL-Nejmeh SC Beirut
۲
۱
Racing Beirut
Finished
۱۷:۳۰
Al Ansar Beirut
۳
۰
Al Bourj
Finished
۱۷:۳۰
  Uzbekistan Super League
Sogdiyona Jizzax
۱
۰
Nasaf Qarshi
Finished
۱۸:۳۰
Pakhtakor Tashkent
۰
۰
Navbahor Namangan
Finished
۱۸:۳۰
  Philippines PFL
Dynamic Herb Cebu FC
۱
۰
Manila Digger FC
Finished
۱۳:۰۰
United City FC
۰
۰
Davao Aguilas
Finished
۱۳:۱۵
Don Bosco Garelli
۱
۰
Philippine Air Force
Finished
۱۰:۳۰
Stallion FC
۷
۱
Tuloy
Finished
۱۵:۳۰
  Japan J2 League
Roasso Kumamoto
۰
۱
Fagiano Okayama
Finished
۱۲:۳۰
Jef United Ichihara Chiba
۱
۰
Tokushima Vortis
Finished
۱۳:۳۰
Ehime FC
۳
۰
Shimizu S-pulse
Finished
۱۲:۳۰
ThespaKusatsu Gunma
۰
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۱۳:۰۰
Iwaki SC
۱
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۰:۳۰
Mito HollyHock
۱
۰
Blaublitz Akita
Finished
۱۱:۳۰
Oita Trinita
۰
۲
Tochigi SC
Finished
۱۲:۳۰
Vegalta Sendai
۲
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۲:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Changwon City
۱
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Pocheon Citizens FC
۲
۴
Mokpo City
Finished
۱۱:۳۰
Busan Transport Corp
۳
۴
Ulsan Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Paju Citizen FC
۰
۲
Siheung Citizen
Finished
۰۹:۳۰
  Taiwan Premier League
AC Taipei
۰
۱
Taiwan Shihu
Finished
۱۱:۰۰
Vikings-Play One FC
۰
۴
Taiwan Power Company
Finished
۱۱:۰۰
Taichung Futuro
۱
۰
Hang Yuen
Finished
۱۱:۰۰
Ming Chuan University
۰
۱
Tainan City Steel
Finished
۱۴:۰۰
  United States National Premier Soccer League
San Ramon FC
۱
۲
Napa Valley 1839 FC
Finished
۰۵:۳۰
First State FC
۳
۵
Electric City Shock SC
Finished
۰۲:۰۰
Milwaukee Torrent
۶
۰
CA Saint Louis
Finished
۰۲:۳۰
Greenville United
-
-
Charlottetowne Hops FC
Finished
۰۰:۳۰
Kingston Stockade FC
۰
۱
New Jersey United AC
Finished
۰۱:۳۰
FC Monmouth
۳
۲
Philadelphia Union Ds
Finished
۰۱:۳۰
Apotheos
۴
۱
Bristol Rhythm AFC
Finished
۰۲:۳۰
Jacksonville Armada U23
۴
۰
Miami Dutch Lions FC
Finished
۰۲:۳۰
Kansas City Sol
۲
۱
Sunflower State
Finished
۰۳:۳۰
Gios Lions SC
۳
۰
Ehtar Belleville FC
Finished
۰۳:۳۰
Denton Diablos FC
۱
۰
Laredo Heat
Finished
۰۴:۰۰
Las Vegas Knights
۰
۰
FC Arizona
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Colombia Primera A
Independiente Santa Fe
۳
۳
Atletico Bucaramanga
Finished
۰۴:۰۰
  United States USL Women
Manhattan SC (W)
۷
۲
AC Connecticut (W)
Finished
۰۱:۳۰
Tennessee SC (W)
۲
۲
Southern Soccer Academy (W)
Finished
۰۱:۳۰
Westchester Flames (W)
۱
۰
Cedar Stars (W)
Finished
۰۰:۰۰
Wake FC (W)
۰
۴
FC Carolinas (W)
Finished
۰۰:۰۰
Miami AC (W)
۴
۰
Palm City FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Athens United (W)
۱
۳
Greenville Liberty (W)
Finished
۰۰:۳۰
Detroit City FC (W)
۲
۱
Midwest United (W)
Finished
۰۲:۳۰
  World Maurice Revello Tournament
Italy U21
۱
۰
France U20
Finished
۱۶:۰۰
Ukraine U23
۳
۲
Ivory Coast U23
Finished
۱۹:۴۵
  Brazil Baiano U20
Sabugy U20
۰
۰
Sousa EC U20
inprogress
۲۲:۳۰
EC Bahia U20
۱
۱
Vitoria Salvador BA U20
Finished
۱۵:۳۰
Femar U20
۵
۲
Picuiense U20
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Primera Federaion Promotion Playoffs
FC Barcelona B
۰
۱
Cordoba
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Gremio RS (W)
۱
۰
Cruzeiro (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Mineiro (W)
۱
۱
Kindermann (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Real Brasilia FC (W)
۱
۰
Flamengo RJ (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Spain Tercera Division
Xerez Deportivo FC
۰
۱
Jove Espanol
Finished
۲۰:۳۰
Real Murcia B
۱
۱
CD Coria
Finished
۱۹:۳۰
L`Entregu CF
۱
۲
RCD Mallorca B
Finished
۱۳:۳۰
CD Laredo
۱
۱
Cuarte CD
Finished
۱۹:۳۰
Gran Pena FC
۰
۱
Salamanca CF UDS
Finished
۱۹:۳۰
UD Almeria B
۱
۱
CD Toledo
Finished
۱۳:۳۰
CE L'Hospitalet
۱
۱
Colonia Moscardo
Finished
۱۴:۰۰
Union Sur Yaiza
۱
۱
Club Portugalete
Finished
۱۴:۰۰
  Latvia Virsliga
Rigas Futbola Skola
۲
۲
Riga FC
Finished
۲۰:۳۰
SC Grobinas
۴
۲
FK Jelgava
Finished
۱۶:۳۰
FK Auda
۴
۰
FS Metta/Lu
Finished
۱۸:۳۰
  Colombia U19 Championship
Millonarios U19
۲
۲
Boyaca FC U19
Finished
۱۹:۱۰
Aguilas Doradas U19
۵
۲
Leones U19
Finished
۰۰:۳۰
CD Ciclos U19
۵
۱
Turbo FC U19
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera A Women
Excursionistas (W)
۰
۳
UAI Urquiza (W)
Finished
۱۷:۳۰
Newell's Old Boys (W)
۰
۰
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  United States WPSL Women
Alexandria Reds (W)
۱
۲
UK FC (W)
inprogress
۲۲:۰۰
Joy AC (W)
۱
۱
Saint Croix (W)
Finished
۰۱:۰۰
Utah Red Devils (W)
۳
۱
Griffins FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Utah Avalanche (W)
۱
۱
La Roca FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
Arlington Soccer (W)
۰
۰
McLean Soccer (W)
Finished
۰۰:۳۰
SF Elite (W)
۰
۱
FC Davis (W)
Finished
۰۱:۳۰
Side FC 92 (W)
۰
۲
FC Wichita (W)
Finished
۰۲:۳۰
Jacksonville Armada U23 (W)
۴
۰
AGC Football (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Side FC 92 (W)
۱
۱
Sunflower State FC (W)
inprogress
۲۲:۳۰
San Diego Parceiro LFC (W)
-
-
Albion San Diego (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  South Africa Second League Women
Blue Raycon FC (W)
۲
۰
Springs Home Sweepers FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Blue Birds FC (W)
۰
۰
University of Johannesburg II (W)
Finished
۱۶:۳۰
Diepkloof FC (W)
۳
۱
NWU Vaal FC (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Pitea IF
۱
۰
Taby FK
Finished
۱۴:۳۰
IF Karlstad
۲
۲
Assyriska Foreningen
Finished
۱۷:۳۰
United IK Nordic
۲
۲
Orebro Syrianska IF
Finished
۱۷:۳۰
  Estonia Esiliiga
FC Flora Tallinn II
۴
۰
Tabasalu Charma
Finished
۱۴:۳۰
Viimsi JK
۳
۱
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۴:۳۰
Harju Jalgpallikool
۶
۰
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۴:۳۰
  Singapore Premier League
Tampines Rovers FC
۳
۰
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Vietnam V-League
Hoang Anh Gia Lai
۰
۱
Binh Dinh
Finished
۱۳:۳۰
Hai Phong
۳
۱
Becamex Binh Duong FC
Finished
۱۵:۴۵
Ha Noi
۲
۱
Cong Anh Ha Noi
Finished
۱۵:۴۵
  Australia NPL Queensland
Brisbane Roar U23
۰
۵
Queensland Lions SC
Finished
۰۸:۱۵
Brisbane City
۰
۱
Moreton City Excelsior FC
Finished
۰۸:۳۰
Sunshine Coast Wanderers
۲
۲
Redlands United
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL ACT
Yoogali SC
۱
۲
O'Connor Knights SC
Finished
۰۶:۴۵
Canberra Croatia
۳
۰
Tuggeranong Utd
Finished
۰۸:۳۰
  Japan Japan Football League
Honda F.C.
۱
۱
Reinmeer Aomori
Finished
۰۷:۳۰
Verspah Oita
۱
۱
Veertien Mie
Finished
۰۷:۳۰
Minebea Mitsumi
۰
۰
Criacao Shinjuku
Finished
۰۷:۳۰
Kochi United SC
۱
۰
Maruyasu Industries SC
Finished
۰۷:۳۰
Sony Sendai
۳
۰
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۷:۳۰
Reilac Shiga
۱
۱
Okinawa SV
Finished
۰۷:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Tallinna JK Legion
۲
۱
Johvi FC Phoenix
Finished
۱۴:۳۰
Pärnu JK
۲
۰
JK Tulevik Viljandi
Finished
۱۴:۳۰
Nomme Kalju II
۵
۰
JK Trans Narva II
Finished
۱۴:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Universitario de Deportes (W)
۲
۰
Carlos Mannucci (W)
Finished
۱۹:۳۰
Ayacucho FC (W)
۱
۷
FBC Melgar (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
FC Istiklol
۲
۰
CSKA Pamir Dushanbe
Finished
۱۷:۳۰
  Croatia Croatia Cup Women
Dinamo Maksimir (W)
۲
۰
HNK Gorica (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Nigeria NPFL
Sunshine Stars FC
۲
۱
Remo Stars
Finished
۱۸:۳۰
Bayelsa United
۲
۱
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۸:۳۰
Abia Warriors
۲
۰
Akwa United
Finished
۱۸:۳۰
Sporting Lagos FC
۲
۱
Enyimba
Finished
۱۸:۳۰
Enugu Rangers
۲
۰
Bendel Insurance
Finished
۱۸:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Zalgiris Vilnius
۲
۱
FK Panevezys
Finished
۱۸:۵۵
  Brazil Campeonato Pernambucano U20
Santa Cruz CE U20
۱
۰
Petrolina U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
Slavia Mozyr
۱
۱
FC Minsk
Finished
۲۰:۳۰
Arsenal Dzyarzhynsk
۲
۰
FC Smorgon
Finished
۱۶:۳۰
Shakhtyor Soligorsk
۰
۰
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۸:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
Argentino Merlo
۳
۱
CD UAI Urquiza
inprogress
۲۱:۳۰
  Paraguay Championship Women
Club Guarani (W)
۰
۱
Libertad Limpeno (W)
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Mineiro 2
SC Aymores
۱
۰
Betim FC
Finished
۱۶:۳۰
Valeriodoce EC
۲
۰
Nacional MG
Finished
۱۶:۳۰
URT MG
۱
۱
Caldense
inprogress
۲۲:۰۰
Valeriodoce EC
۲
۰
Nacional AC Muriae
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Baiano 2
Jacobinense BA
۰
۱
AD Leonico
inprogress
۲۱:۳۰
Vitoria da Conquista
۰
۰
Fluminense De Feira
inprogress
۲۱:۳۰
Grapiuna AC
۱
۰
Galicia
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
BK Olympic
۰
۵
Falkenbergs FF
Finished
۱۷:۳۰
Ariana FC
۲
۱
Ljungskile SK
Finished
۱۷:۳۰
Jonkopings Sodra
۱
۱
Onsala BK
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Club Circulo Deportivo
۰
۱
Club Cipolletti
inprogress
۲۱:۳۰
Deportivo Camioneros
۳
۱
Huracan Las Heras
Finished
۱۷:۳۰
Club Atlético Germinal
۳
۰
Sol de Mayo
inprogress
۲۱:۳۰
Defensores de Pronunciamiento
۰
۱
Sportivo AC Las Parejas
inprogress
۲۱:۳۰
Independiente Chivilcoy
۱
۱
Douglas Haig
inprogress
۲۲:۰۰
CD Argentino Monte Maiz
۱
۰
Sportivo Estudiantes
inprogress
۲۲:۱۵
Juventud Unida Universitario
۰
۰
Ciudad de Bolivar
inprogress
۲۲:۳۰
Gimnasia y Esgrima de Concepcion del Uruguay
۰
۰
Sportivo Belgrano
inprogress
۲۳:۰۰
Sol de America de Formosa
۰
۰
Boca Unidos
inprogress
۲۳:۰۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Strommen IF
۲
۲
Junkeren
Finished
۱۶:۳۰
Alta IF
۶
۱
Stjordals Blink
Finished
۱۹:۰۰
  Australia NPL Queensland U23
Brisbane City U23
۳
۵
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۰:۴۵
Sunshine Coast Wanderers U23
۱
۰
Redlands United U23
Finished
۱۰:۴۵
  Uruguay Segunda Division
Juventud Piedras
۱
۳
Montevideo City Torque
Finished
۱۶:۱۵
CA Rentistas
۲
۰
Atenas
Finished
۰۰:۳۰
Tacuarembo
۰
۰
La Luz
inprogress
۲۱:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Flow 4G Cayon Rockets
۴
۰
Garden Hotspurs FC
Finished
۰۱:۳۰
Newtown United FC
۰
۲
Bath United
Finished
۰۳:۳۰
  United States NWSL
Houston Dash (W)
۰
۰
Angel City FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
North Carolina (W)
۰
۰
Orlando Pride SC (W)
Finished
۰۳:۰۰
Washington Spirit (W)
۱
۱
San Diego Wave (W)
Finished
۰۳:۰۰
Seattle Reign FC (W)
-
-
Portland Thorns (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  China Jia League
Yanbian Longding
۲
۲
Guangzhou FC
Finished
۱۰:۳۰
Jiangxi Lushan F.C.
۲
۵
Suzhou Dongwu
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil Serie D
Barra FC
۱
۱
Avenida
Finished
۰۰:۳۰
Santo Andre
۰
۰
Costa Rica EC
inprogress
۲۱:۳۰
Anapolis FC
۰
۰
Real Brasilia
inprogress
۲۲:۳۰
Mixto EC
۱
۰
Ipora EC
Finished
۰۰:۳۰
Nova Iguacu FC
۰
۱
Ipatinga
inprogress
۲۱:۳۰
Maracana EC
۲
۱
Santa Cruz de Natal
inprogress
۲۱:۳۰
Brasiliense FC
۳
۰
Capital FC TO
inprogress
۲۲:۰۰
Moto Club
۰
۰
Fluminense PL
inprogress
۲۲:۳۰
Serra FC ES
۰
۱
Itabuna BA
inprogress
۲۲:۳۰
EC Novo Hamburgo
۰
۰
FC Cascavel
inprogress
۲۲:۳۰
Itabaiana
۱
۰
EC Jacuipense
inprogress
۲۲:۳۰
Juazeirense
۰
۰
Petrolina SFC
inprogress
۲۲:۳۰
Cameta Sport Club
۰
۱
River AC
inprogress
۲۲:۳۰
Potiguar de Mossoro
۰
۰
Iguatu CE
inprogress
۲۲:۳۰
FC Atletico Cearense
۱
۰
Sousa EC
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio Esportivo Brasil RS
۰
۰
Hercilio Luz
inprogress
۲۲:۳۰
Manaus FC
۰
۰
Sao Raimundo RR
inprogress
۲۳:۰۰
Concordia AC
-
-
Cianorte PR
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Hong Kong 2nd Division
Leaper Metro Gallery FC
۲
۲
Lucky Mile
Finished
۱۱:۰۰
Sun Hei SC
۲
۲
Wofoo Social Enterprises
Finished
۱۱:۰۰
Kwun Tong
۱
۱
Chelsea SS HK
Finished
۱۱:۰۰
Tung Sing
۰
۰
Kowloon Cricket Club
Finished
۱۱:۰۰
Yau Tsim Mong
۴
۱
Wanchai SF
Finished
۱۱:۰۰
Sparta Asia
۱
۱
Kwai Tsing
Finished
۱۱:۰۰
Tuen Mun SA
۲
۰
Wing Go FC
Finished
۱۱:۰۰
  Brazil Cearense U20
АЕ Tiradentes U20
۱
۲
CEFAT Tirol U20
Finished
۱۶:۰۰
Cariri FC U20
۰
۱
Icasa CE U20
Finished
۱۶:۰۰
  China League 2
Guangdong GZ-Power
۰
۱
Guangxi Hengchen
Finished
۱۲:۳۰
Hubei Istar F.C.
۰
۲
Nantong Haimen Codion
Finished
۱۲:۰۰
Beijing Institute of Technology FC
۲
۰
Shaanxi Union FC
Finished
۱۲:۳۰
Taian Tiankuang
۲
۰
Langfang City of Glory
Finished
۱۱:۳۰
Xi'an Ronghai FC
۰
۲
Dalian Kuncheng
Finished
۱۵:۰۰
  Finland Suomen Cup
SJK Akatemia
۲
۱
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۱۴:۳۰
PPJ Helsinki
۱
۲
EIF Ekenas
Finished
۱۸:۳۰
Pepo Lappeenranta
۱
۰
Jakobstads Bollklubb
Finished
۱۶:۳۰
EPS
۲
۳
FC Lahti
Finished
۱۶:۳۰
IFK Mariehamn
۱
۳
KuPS Kuopio
Finished
۱۹:۳۰
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۱
۵
FC Inter Turku
Finished
۱۷:۳۰
FC Kuusysi Lahti Akatemia
۰
۴
KPV Kokkola
Finished
۱۷:۳۰
TuPS
۰
۵
HJK Helsinki
inprogress
۱۸:۳۰
GrIFK Grankulla
۳
۲
MuSa
Finished
۱۹:۰۰
  Norway 1. Division Women
Bodo/Glimt (W)
۳
۰
KIL/Hemne (W)
Finished
۱۴:۴۵
Hoenefoss (W)
۲
۲
Fortuna Aalesund (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ovrevoll Hosle (W)
۲
۰
Avaldsnes (W)
Finished
۱۵:۳۰
Hoenefoss (W)
-
-
AaFK Fortuna (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Chungju Citizen
۰
۰
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Sejong Vanesse
۳
۱
Geoje Citizen FC
Finished
۱۱:۳۰
Dangjin Citizen FC
۳
۱
Seoul United FC
Finished
۱۳:۳۰
  Austria 2. Landesliga
ESV Mürzzuschlag
۲
۱
SV Lassing
Finished
۱۸:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FC Astana
۰
۱
Ordabasy Shymkent
Finished
۱۸:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۲
۲
Zhenys
Finished
۱۶:۳۰
Yelimay Semey
۲
۲
FK Aktobe
Finished
۱۸:۳۰
Elimai FC
۲
۲
FK Aktobe
Finished
۱۸:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
Bergdalens IK
۴
۲
Laholms FK
Finished
۱۷:۳۰
  Faroe Islands Faroe Islands League Women
B36 Torshavn (W)
۱
۱
TB/FCS/Royn (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Flekkeroy IL
۳
۳
Brann 2
Finished
۱۶:۰۰
Lysekloster
۴
۳
Brattvag
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kolmonen
KPV Akatemia
۴
۲
FC Ylivieska
Finished
۱۶:۳۰
Villan Pojat
۰
۴
OsPa
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Superettan
Osters IF
۱
۱
Ostersunds FK
Finished
۱۶:۳۰
Sandvikens IF
۲
۰
IK Oddevold
Finished
۱۸:۳۰
Helsingborgs IF
۱
۰
Orebro SK
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Regionalliga Women
VfL Bochum (W)
۲
۱
1. FSV Mainz 05 (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Regional League
Anaza CF
۴
۱
UD Valle Frontera
Finished
۱۴:۳۰
Crevillente
۵
۲
Almazora
Finished
۱۹:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
FC Jarfalla
۲
۰
Viggbyholms IK FF
Finished
۱۴:۳۰
IFK Osteraker FK
۱
۴
Skiljebo SK
Finished
۱۷:۳۰
  Peru Reserve League
Cusco FC Reserves
۱
۲
Cienciano Reserves
Finished
۱۹:۰۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
24 de Septiembre
۱
۲
Ciudad Nueva Santa Cruz
Finished
۱۸:۳۰
Wilstermann Cooperativa
۰
۲
Real Potosi
inprogress
۲۲:۳۰
CDT Real Oruro
۰
۰
Oruro Royal
inprogress
۲۲:۳۰
Millonarios FC
۰
۰
Tiquipaya
inprogress
۲۲:۳۰
Garcia Agreda
۲
۲
Club Chaco Petrolero
inprogress
۲۲:۳۰
CD Aleman
۰
۰
Stormers SC
inprogress
۲۲:۳۰
  Croatia 2. NL Promotion Playoffs
HNK Zadar
۲
۲
HNK Segesta Sisak
Finished
۱۹:۳۰
NK Uljanik
-
-
NK Slavonija Pozega
Finished
۱۹:۳۰
  Latvia 1. Liga
AFA Olaine
۳
۳
Ogre United
Finished
۱۹:۳۰
Valmiera FC II
۲
۱
SK Super Nova
Finished
۱۷:۳۰
  Belarus 1. Division
Volna Pinsk
۲
۰
FC Baranovichi
Finished
۱۹:۳۰
Niva Dolbizno
۳
۱
Maxline Vitebsk
Finished
۱۵:۳۰
FC Orsha
۱
۰
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۷:۳۰
  Norway U19 Elite League
Ullern U19
۲
۲
Lillehammer U19
Finished
۱۹:۳۰
Oppsal IF U19
۲
۱
IF Ready U19
Finished
۱۵:۱۵
Lorenskog U19
۲
۴
Asker U19
Finished
۱۶:۳۰
As IL U19
۵
۳
Begby IL U19
Finished
۱۷:۳۰
Klofta U19
۲
۲
Valerenga B U19
Finished
۲۰:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
Hogaborgs BK
۳
۰
IF Lodde
Finished
۱۴:۳۰
Kristianstad FC
۲
۲
Rappe GOIF
Finished
۱۷:۳۰
IFK Berga
۲
۰
Nosaby IF
Finished
۱۵:۳۰
  Egypt Premier League
Al Moqawloon Al Arab
۳
۱
Talaea El Gaish
Finished
۱۹:۳۰
  Chile Liga Ascenso Women
San Marcos De Arica (W)
۱
۱
Deportes Copiapo (W)
Finished
۱۹:۳۰
O'Higgins (W)
۴
۰
Barnechea (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Brazil Carioca Serie C
CAAC Brasil FC
۰
۲
EC Resende RJ
inprogress
۲۱:۱۵
EC Vera Cruz RJ
۱
۱
Santa Cruz RJ
inprogress
۲۱:۱۵
Campos AA
۱
۰
SE Paraty RJ
inprogress
۲۱:۱۵
  Brazil Copa Paulista
Monte Azul SP
۰
۱
AA Francana
inprogress
۲۱:۳۰
Atletico Votuporanguense SP
۲
۰
XV de Jau
Finished
۰۰:۳۰
Vocem
۰
۰
Gremio Prudente
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paraibano U20
Auto Esporte Clube PB U20
۵
۲
AD Guarabira PB U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Gaucho 2
Gremio Esportivo Bage
۱
۰
Lajeadense RS
inprogress
۲۱:۳۰
EC Pelotas
۴
۱
Sao Gabriel
Finished
۰۰:۳۰
Esportivo Bento RS
۰
۰
GE Gloria
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Frederiquense
۰
۱
Passo Fundo
inprogress
۲۲:۳۰
Aimore
۰
۱
Futebol Com Vida
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Goiano 2
Associacao Esportiva Evangelica
۰
۰
Gremio Anapolis
inprogress
۲۲:۰۰
  Uruguay Amateur Cup
San Carlos de Maldonado
۰
۰
Ferrocarrilero
inprogress
۲۲:۰۰
Ferro Carril de Salto
۲
۱
Atletico Arsenal
inprogress
۲۱:۳۰
Club Atletico Libertad
۱
۲
Lavalleja Capital
inprogress
۲۲:۰۰
  Sweden Elitettan Women
Sundsvall (W)
۲
۲
IFK Kalmar (W)
Finished
۱۴:۳۰
Mallbackens IF (W)
۲
۱
Eskilstuna United (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rockdale Ilinden U20
۱
۰
Manly United FC U20
Finished
۰۶:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۲
۵
Marconi Stallions U20
Finished
۱۱:۰۰
  Sweden Damallsvenskan
Brommapojkarna (W)
۰
۷
Rosengard (W)
Finished
۱۴:۳۰
IFK Norrkoping (W)
۰
۱
Pitea IF (W)
Finished
۱۶:۳۰
AIK (W)
۲
۱
Vaxjo (W)
Finished
۱۴:۳۰
Djurgardens IF FF (W)
۱
۲
Kristianstads DFF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Hammarby IF DFF (W)
۵
۰
Trelleborgs FF (W)
Finished
۱۶:۳۰
Linkopings FC (W)
۲
۱
KIF Orebro (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۴
۱
Adamstown Rosebud (W)
Finished
۰۹:۳۰
Broadmeadow Magic (W)
۹
۰
Mid Coast (W)
Finished
۰۷:۳۰
New Lambton FC (W)
۴
۶
Charlestown Azzurri (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
Vanersborgs FK
۳
۱
Ahlafors IF
Finished
۱۴:۳۰
  United States USL League Two
Charlottesville Blues
۲
۰
Christos FC
Finished
۰۰:۳۰
A.C. Connecticut
۳
۲
Boston City
Finished
۰۲:۳۰
LVU Rush
۰
۴
Real Central New Jersey
Finished
۰۲:۳۰
New Jersey Copa
۱
۳
Ironbound SC
Finished
۰۰:۳۰
Cleveland Force SC
۲
۰
Dayton Dutch Lions
Finished
۰۱:۳۰
West Virginia United
۰
۰
North Carolina FC U23
Finished
۰۱:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۰
۱
Bavarian United SC
Finished
۰۲:۳۰
Lehigh Valley United Sonic
۰
۴
Real Central New Jersey
Finished
۰۲:۳۰
Brevard Fire SC
۱
۱
Brooke House FC
Finished
۰۲:۳۰
Vermont Green
۰
۰
Western Mass Pioneers
Finished
۰۲:۳۰
Wake FC
۰
۰
Charlotte Independence 2
Finished
۰۲:۳۰
Ann Arbor
۳
۰
Midwest United
Finished
۰۲:۳۰
Athens United
۲
۳
East Atlanta FC
Finished
۰۲:۳۰
FC Motown
۴
۰
Hudson Valley Hammers
Finished
۰۳:۰۰
Asheville City SC
۳
۰
Birmingham Legion FC 2
Finished
۰۳:۰۰
AC Houston Sur
۱
۲
Houston FC
Finished
۰۳:۳۰
Louisiana Krewe FC
۱
۱
Little Rock Rangers
Finished
۰۳:۳۰
Hill Country Lobos
۱
۶
AHFC Royals
Finished
۰۴:۰۰
Flatirons Rush SC
۲
۱
New Mexico United U23
Finished
۰۴:۳۰
Salt City SC
۰
۰
Utah United
Finished
۰۵:۰۰
Coachella FC
۰
۳
Southern California Seahorses
Finished
۰۵:۳۰
FC Tucson
۵
۱
Redlands FC
Finished
۰۵:۳۰
Thunder Bay Chill
۲
۲
St Croix SC
Finished
۲۰:۳۰
  Costa Rica Primera Division Women
Alajuelense (W)
۰
۰
Municipal Pococi (W)
Finished
۰۰:۳۰
Sporting FC (W)
۴
۱
Puerto Viejo FC (W)
Finished
۰۰:۳۰
Saprissa (W)
۳
۱
Dimas Escazu (W)
Finished
۰۰:۳۰
Tsunami Azul (W)
۴
۱
Municipal Perez Zeledon (W)
Finished
۱۸:۳۰
  United States UWS Women
Indiana Union (W)
۶
۰
Rockford Raptors (W)
Finished
۰۱:۰۰
  Fiji Premier League
Tailevu Naitasiri
۲
۴
Nadi
Finished
۰۲:۳۰
Suva
۰
۱
Ba FC
Finished
۰۴:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Carolina Core
۱
۳
FC Cincinnati II
Finished
۰۳:۰۰
  New Zealand Chatham Cup
Coastal Spirit
۱
۰
Nomads United
Finished
۰۴:۳۰
Napier City Rovers
۲
۱
North Wellington AFC
Finished
۰۵:۳۰
Auckland City
۲
۱
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Weston Workers Bears FC Reserves
۱
۱
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
  United States USL League One
Central Valley Fuego
۱
۱
Richmond Kickers
Finished
۰۶:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Charlestown Azzurri
۱
۴
Cooks Hill United
Finished
۰۸:۰۰
Weston Workers
۱
۲
Lambton Jaffas FC
Finished
۰۸:۰۰
  Australia NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۴
۰
Manly United FC
Finished
۰۸:۳۰
Central Coast Mariners NPL
۱
۱
Sydney FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
Apia Leichhardt Tigers
۱
۴
Marconi Stallions
Finished
۰۹:۰۰
  Ecuador Superliga Women
Quito FC (W)
۵
۱
Deportivo Cuenca (W)
Finished
۰۰:۳۰
LDU Quito (W)
۴
۱
Barcelona Guayaquil (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Sturt Lions Reserves (W)
۱
۱
Adelaide City Reserves (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Thailand League 1 Women
Chonburi FA (W)
۲
۱
Chonburi Sports School (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Balcatta (W)
۲
۱
Perth SC (W)
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC (W)
۲
۲
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۱:۱۵
UWA-Nedlands FC (W)
۱
۴
Perth Redstar FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Spain Primera Division Women
Valencia (W)
۰
۳
FC Barcelona (W)
Finished
۱۳:۳۰
Athletic Bilbao (W)
۲
۱
Sevilla FC (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Vietnam V-League 2
Bong da Hue
۲
۲
Da Nang
Finished
۱۲:۳۰
Ba Ria Vung Tau FC
۳
۰
Tuan Tu Phu Tho
Finished
۱۴:۳۰
  Lithuania A Lyga Women
MFA Zalgiris (W)
۱
۳
FK Transinvest (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Macao Elite League
CDF Benfica
۴
۳
Chao Pak Kei (CPK)
Finished
۱۳:۳۰
Cheng Fung
۲
۲
CD Lun Lok
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Heidelberg Utd U23
۳
۶
South Melbourne U23
Finished
۱۱:۴۵
  Australia Queensland Premier League
Broadbeach United
۰
۳
Caboolture
Finished
۱۱:۴۵
St. George Willawong FC
۳
۱
Logan Lightning
Finished
۱۰:۱۵
Mitchelton FC
۲
۱
SWQ Thunder
Finished
۱۰:۳۰
  China Super League Women
Henan Jianye (W)
۱
۱
Beijing Phoenix (W)
Finished
۱۱:۳۰
Zhejiang Hangzhou (W)
۱
۳
Guangdong Meizhou Hakka (W)
Finished
۱۱:۳۰
Shandong Sports Lottery (W)
۲
۰
Yongchuan Chashan (W)
Finished
۱۵:۰۰
  Australia Queensland Premier League Women
Capalaba (W)
۶
۲
Ipswich Knights (W)
Finished
۱۰:۳۰
Moreton City Excelsior (W)
۱
۰
SWQ Thunder (W)
Finished
۱۰:۰۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۳
۳
NWS Spirit (W)
Finished
۱۰:۳۰
Bulls Northbridge FC Academy (W)
۳
۰
UNSW FC (W)
Finished
۱۰:۱۰
Blacktown Spartans (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۰:۳۰
Manly United FC (W)
۱
۲
Northern Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams (W)
۲
۰
FNSW Institute (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sydney Olympic (W)
۰
۰
Apia Leichhardt Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Sydney University FC (W)
۳
۳
NWS Koalas (W)
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ravens (W)
۱
۲
Illawarra Stingrays (W)
Finished
۱۰:۴۰
  Iceland 1. Deild Women
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
-
-
Grotta (W)
Finished
۱۶:۰۰
  Mozambique Mocambola
Costa Do Sol
۳
۰
Baia Pemba
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Alagoano U20
Ponte Preta AL U20
۰
۱
EC Guarany Alagoano U20
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Vilavelhense ES
۰
۱
Linhares FC ES
Finished
۱۶:۳۰
  Tanzania Premier League
Tabora United (Kitayosce)
۲
۰
Biashara United Mara
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Uniao Suzano SP U23
۰
۲
Maua SP U23
Finished
۱۶:۳۰
Olimpia SP U23
۰
۲
Tanabi SP U23
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania I Lyga
FK Babrungas Plunge
۱
۰
Banga Gargzdai II
Finished
۱۶:۳۰
BFA Vilnius
۷
۰
FA Siauliai B
Finished
۱۸:۳۰
FK Ekranas
۲
۰
Kauno Zalgiris II
Finished
۱۹:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Highlanders
۱
۱
FC Bikita Minerals
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Cascavel U20
۲
۰
Operario PR U20
Finished
۱۶:۳۰
Parana Clube U20
۰
۱
Hope Internacional Campo Largo U20
inprogress
۲۲:۰۰
  Zanzibar Premier League
Kipanga FC
۳
۳
Mafunzo FC
Finished
۱۶:۴۵
Chipukizi FC
۱
۱
Jamhuri
Finished
۱۶:۴۵
  Ghana Premier League
Samartex
۲
۰
Accra Lions
Finished
۱۸:۳۰
Dreams FC
۲
۱
Aduana Stars
Finished
۱۸:۳۰
Asante Kotoko
۳
۱
Bofoakwa Tano
Finished
۱۸:۳۰
Medeama
۰
۱
Karela
Finished
۱۸:۳۰
Bechem United
۲
۳
Hearts of Oak
Finished
۱۸:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Deportivo Santani
۱
۱
Club General Martin Ledesma
Finished
۱۷:۳۰
Sportivo San Lorenzo
۲
۲
Fernando de la Mora
Finished
۱۷:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Fredrikstad 2
۰
۱
Innstrandens IL
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Caravaggio FC
۳
۱
Blumenau EC
Finished
۱۷:۳۰
Santa Catarina Clube
۱
۰
Atletico Catarinense
inprogress
۲۱:۳۰
Juventus Jaragua do Sul
۰
۲
CA Carlos Renaux
inprogress
۲۱:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
FC Zdas Zdar Nad Sazavou B
۵
۱
FC Chotebor
Finished
۱۸:۰۰
Ledec nad Sazavou
۱
۲
Sapeli Polna
Finished
۱۸:۰۰
TJ Sokol Bohunovice
۱
۶
Dolany
Finished
۱۸:۳۰
TJ Sokol Trebes
۳
۰
FK Jaromer
Finished
۱۸:۳۰
TJ Sokol Nevsova
۳
۲
SK Borsice
Finished
۱۸:۳۰
Touzim
۵
۴
Citice
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga IV
ACS Iris Titulescu
۱
۱
Sparta Ramnicu Valcea
Finished
۱۸:۳۰
  Portugal Cup Women
Lusitano GC Evora (W)
۲
۲
JuveForce Ponte de Vagos (W)
Finished
۱۸:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
TPV Tampere
۱
۱
HJS Akatemia
Finished
۱۹:۰۰
  Togo Championnat National
Dyto FC
۰
۳
Tambo FC
Finished
۱۹:۰۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Ipatinga FC U20
۰
۰
Coimbra EC U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Ethiopia Premier League
Wolaita Dicha FC
۲
۱
Hadiya Hosaena
Finished
۱۵:۳۰
Shashemene Kenema City
۰
۲
Ethiopian Medhin
Finished
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Molde FK 2
۰
۳
Ready
Finished
۱۵:۳۰
  Australia NPL Tasmania
South Hobart
۶
۰
Launceston United
Finished
۰۷:۳۰
  Uganda Uganda Cup Women
Rines SS WFC (W)
۲
۱
UCU Lady Cardinals (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Argentina Copa Argentina
Rosario Central
۰
۰
Barracas Central
Cancelled
۰۶:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Parana Clube
۱
۰
Patriotas FC
Finished
۰۱:۰۰
Foz do Iguacu
۲
۲
Rio Branco PR
Finished
۱۷:۳۰
AA Iguacu
۱
۲
Nacional PR
inprogress
۲۲:۰۰
  Brazil Matogrossense U20
Sport Sinop U20
۰
۱
Luverdense U20
Finished
۰۲:۳۰
  Honduras Liga de Ascenso
Juticalpa FC
۲
۱
Lone FC
Finished
۰۴:۳۰
  Japan Regional League
FC Ganju Iwate
۰
۴
Blancdieu Hirosaki FC
Finished
۰۴:۳۰
Nakamura FC
۱
۶
R.Velho Takamatsu
Finished
۰۸:۰۰
International Pacific University SC
۵
۰
Banmel Tottori
Finished
۰۸:۳۰
Kariya
۳
۲
Nagara Club
Finished
۰۸:۳۰
Fujieda City Hall FC
۰
۱
Yazaki Valente FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Yoogali SC U23
۲
۱
O'Connor Knights U23
Finished
۰۴:۳۰
Canberra Croatia U23
۰
۲
Tuggeranong United U23
Finished
۰۶:۰۰
  Guatemala Segunda Division
Gualan FC
۱
۱
FC LA Libertad
Finished
۰۵:۰۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
South Hobart U21
۴
۲
Launceston United U21
Finished
۰۵:۱۵
  United States NISA
Los Angeles Force
۳
۱
FC Arizona
Finished
۰۵:۳۰
  Australia NPL ACT Women
West Canberra Wanderers FC (W)
۰
۴
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۶:۱۵
Tuggeranong United (W)
۱
۳
Canberra Olympic (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC (W)
۰
۳
Gungahlin United (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
St George Willawong FC U23
۲
۲
Logan Lightning U23
Finished
۰۸:۰۰
Mitchelton U23
۳
۰
SWQ Thunder U23
Finished
۰۸:۱۵
Broadbeach United U23
۰
۴
Caboolture FC U23
Finished
۰۹:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Lillestrom 2
۷
۱
Verdal
Finished
۱۵:۰۰
Orkla
۰
۳
Rana FK
Finished
۱۷:۰۰
  Australia NPL Victoria
Heidelberg United
۱
۰
South Melbourne FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
Ormeau FC
۲
۰
Palm Beach Sharks
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Souths United NPL (W)
۲
۱
Eastern Suburbs (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
North Star
۴
۲
North Lakes United
Finished
۱۰:۴۵
  Thailand University League
Thonburi University
۱
۰
Kasetsart University
Finished
۱۲:۰۰
  Lithuania II Lyga
FK Transinvest II
۴
۲
Dainava II
Finished
۱۲:۳۰
FK Silute
۳
۲
Suduva Marijampole II
Finished
۱۳:۳۰
FM Klaipedos
-
-
Lietava Jonava
Finished
۱۶:۳۰
FC Dziugas B
۰
۲
Fortuna Kaunas
Finished
۱۷:۳۰
  Poland IV Liga
Unia Oswiecim
۰
۳
Poprad Muszyna
Finished
۱۳:۰۰
  Bhutan Premier League
Paro FC
۴
۱
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
  Kenya Super League
Mully Children Family
۲
۳
Mulembe United
Finished
۱۳:۳۰
SS Assad
۲
۱
Mombasa Stars
Finished
۱۵:۳۰
Migori Youth
۰
۰
Kisumu All Stars
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand Thai League 1
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۰
۰
Muang Thong United
Cancelled
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۰
۰
Muang Thong United
Cancelled
۱۴:۳۰
Bangkok Glass Pathumthani United FC
۰
۰
Muang Thong United
Cancelled
۱۴:۳۰
  Venezuela Liga FUTVE 2
Yaracuyanos FC
۰
۰
Trujillanos FC
inprogress
۲۳:۰۰
Academia Rey Lara Deportivo
۰
۰
Atletico El Vigia
inprogress
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید